Laenud

Soovid laenu?

Kui soovite võtta laenu ning olete väsinud võrdlemisest ja laenuandjate käest eraldi pakkumise küsimisest, ärge vaadake kaugemale. Oleme teinud laenude taotlemise lihtsaks. Unustage sisselogimised ja tüütud protsessid. Laenu.ee portaali kaudu saad päringud teha paari klikiga!


Taotle Laenu
väikelaen
tarbimislaen

Laenamise ABC

Kogu info laenudest

Oleme toonud välja kõik laene puudutavad põhiaspektid, mis mõjutavad laenu võtmise protsessi. Vaata meie detailset ülevaadet Eestis tegutsevatest laenupakkujatest ning nende laenupakkumistest.


LAENUDEST
soodne laen

“Olin üllatunud, kui lihtsalt laenu taotlemine läbi laenu.ee portaali oli. Kuigi, olin alguses skeptiline, siis peale laenu saamist soovitaksin seda kõigile, kes soovivad laenu saada mitmest erinevast kohast.”


Kristiina Saar - Õppealajuhataja

Mida inimesed räägivad

Eesti laenuturg on küll seadustega korralikult reguleeritud, kuid sellegipoolest oskavad kavalad turundajad ning reklaamifirmad eksploiteerida inimeste ebakidlust igal võimalikul sammul oma pealetükkivate reklaamidega.

Tihtipeale vaatame klientidena ilusaid reklaame ning kaotame objektiivse ülevaate tegelikult heade laenupakkumiste suhtes. Meie lehelt saate pakkumised eelkõige numbrite järgi, et saada võimalikult soodsalt laenu.


Vaadake mida teised ütlevad

Laenude tingimused

Laenude tingimused

Mis tähendab K#%? Mis tähendab negatiivne intress? Vastused neile ja paljudele laene puudutavatele tehnilistele küsimustele leiate meie ülevaatest, mis puudutab populaarseimate laenude laenutingimusi ning muid iseärasusi.


Loe lähemalt Laenude tingimustest
laen.ee

Kiirlaen vs Väikelaen


Kui teil on vaja kiirelt laenu, on väikelaen ja kiirlaen kõige loogilisemad võimalused. Vaata mille poolest erinevad need kaks laenutüüpi, kuidas neid taotleda ja kellelt taotleda.

Vaata meie arvates parimaid laenupakkujaid Eestis!

Kuigi, laenuandjate pakkumised erinevad üksteisest, tasub just nende pakkumisi kaaluda

raha24
creditstar
bestcredit
xlaen.ee
laenuleping
laenu info
laen maksehäirega
laenu võtmine

Kuidas saada lihtsalt laenu?

Laenu taotlemiseks ei pea tänapäeval, eriti digitaalses Eesti ühiskonnas minema pangakontorisse. See annab teile võimaluse, palju lihtsamalt kui vanasti, saada laenupakkumine mitmelt laenuandjalt. Kui veel mõned aastad tagasi, pidi laenu taotleja läbima keerulise taotlusprotsess ja seda iga laenupakkuja juures eraldi, siis meie lehel saate automaatselt valida, kellelt pakkumist küsite ning teie postkasti saabuvad laenupakkumised, millele laenuandjad on andnud rohelise tule.Kuidas toimub laenu taotlus?

laen eraisikult

Meie oleme teinud suurema töö ära ning loonud suhted laenuandjatega, kellele saadame teie poolt sisestatud andmed (ilma teie andmeid salvestamata). Laenuandjad teevad omapoolse esialgse maksehäire kontrolli ning vaatavad, vastavalt teie soovile, millist laenu nad teile vastavalt teie finantsseisule pakkuda saavad. Loe sellest pikemalt SIIT

Kuna laenude taotlemine igalt laenupakkujalt eraldi on tüütu ja aeganõudev, on see kõige lihtsam viis saada teada, millist laenu enamus laenupakkujad on nõus teile pakkuma.

Erinevalt teistest laenu taotlemise portaalidest, ei teeni meie raha teie andmetega, vaid saame väikese komisjonitasu laenuandjalt, kui teie peaksite läbi meie lehe laenu saama. Seeläbi ei pea te muretsema, et laenu taotledes me teile reklaami hakkame saatma, või et teie andmed seeläbi halbadesse kätesse satuksid.


Laenude tingimused

Kuna meie lehel on vaid kontaktid ning detailsed ülevaated laenutoodetest ja pakkujatest, ei saa me siiski vastutada laenuandjate konkreetsete laenutingimuste, või laenupakkumiste kohta. Seepärast tahaksime teile südamele panna, et ennem ükskõik millise laenu taotlemist, vaataksite põhjalikult läbi laenutingimused ning võimalusel tutvuksite, kas teistel inimestel on kogemusi selliste laenude võtmisel ning suuremate laenude puhul konsulteerida erapooletu laenumaakleriga. (kontaktid leiate selleks) SIIT


Erinevad laenutooted Eestis

Eesti laenuturul on üle 10 erineva suurema laenutoote tüübi, nagu näiteks Kiirlaen, Väikelaen, Laen kinnisvara tagatisel, laen auto tagatisel jne. Enamasti on nende laenude kulutamise otstarve sätestatud laenutingimustes. Lugege pikemat ülevaadet laenudest SIIT, et leida milline laenutoode võiks teie laenusooviga kõige paremini kattuda.


Laenud võrdluses

Olete segaduses erinevatest laenupakkumistest ning ei leia seda õiget? Oleme võrrelnud parimaid laenutooteid oma kategooriates ning koostanud edetabelid, mis on oma tulemustes objektiivsed. Oleme jätnud keerulised finantsterminid kõrvale ja toonud välja väga lihtsalt ja arusaadavalt kuidas kujunevad laenude summad, intressid ja muud olulised faktorid laenu võttes.

Unusta tüütud laenutaotlused!

Võta laenupakkumised vaid mõne klikiga!

Vaata pakkumisi